Лозівчан запрошують на виставку, присвячену жінкам +ft +vd

У Лозовій відкрилася виставка картин Наталі Приходько «Червоний чотирокутник кохання». Автор присвятила її жінкам та приурочила до Міжнародного жіночого дня. 10 березня подивитися на роботи у краєзнавчому музеї зібралися друзі та близькі художниці.

 Люди – як квіти, зазначила художниця Наталя Приходько. Виставку вона приурочила до Міжнародного жіночого дню, і присвятила жінкам. На більшості виставлених картин намальовані яскраві квіти.

Наталя Приходько шукає натхнення у коханні. Подивитися на роботи художниці прийшли її близькі та друзі. Привітати свою ученицю із відкриттям виставки прийшла також колишня вчителька Ольга Гнилицька. Із собою педагог Лозівського училища культури і мистецтв привела студентів. Викладач зазначила, приємно, коли учень перевершує вчителя.
Відвідувачі наголосили, роботи надихають, вони яскраві та позитивні. Студентка Лозівського училища культури і мистецтв Яна також наголосила, після побаченого захотілося піти і почати малювати.

Виставка присвячена жінкам проходитиме у музеї до кінця березня. Відвідати її можна по будням з 9 до 16 години, у суботу до 14 години.

 

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=1syJZsKXtQA&feature=youtu.be{/youtube}