Лозівські тепловики чекають газ, щоб увімкнути об’єкти соцсфери

Губернатор дав дозвіл на включення тепла у дитсадках, школах та лікарнях з 1 жовтня, а з 15 жовтня – і у багатоповерхівках.

1 жовтня у Лозовій стартував опалювальний сезон. Губернатор своїм розпорядженням дав дозвіл на включення тепла у дитсадках, школах та лікарнях, а з 15 жовтня тепловики зможуть підключати і будинки. Однак за умови, що протягом 3 днів середньодобова температура не перевищуватиме +8 градусів за Цельсієм. Першими свої топочні запустили «Харківгазівці». Це два дитсадки, школа та один ФАП. Міські ж і районні підприємства теплових мереж чекають, коли постачальник газу дасть змогу і їм увімкнути тепло. Головний тепловик Лозової Леонід Глоба говорить, це відбудеться найближчими днями.

Також він повідомив, що платити за тепло лозівчани стали краще. Середній рівень розрахунків – трохи більший за 98%. Однак лозівчани вже накопичили 26 мільйонів гривень боргу перед підприємством, а воно, у свою чергу, не повністю розрахувалося за спожитий газ. Через це постачальник газу може обмежувати кількість виділеного палива, що відіб’ється на температурі у квартирах.

Валерія Гецко