Лозівське управління ЖКГ нарешті отримало проект дендропарку

Міський жилкомгосп тепер може використовувати бюджетні гроші на облаштування дендропарку «Дружба».

Комунальникам розв’язали руки. Тепер вони можуть у повну силу зайнятися реконструкцією дендропарку «Дружба», а головне – фінансувати її з міського бюджету. Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міськради нарешті має завершений проект облаштування дендропарку.

Роботи з очищення головного ставку у дендропарку «Дружба» виконані на 95%, розповідають у жилкомгоспі. Чаша водоймища вже вичищена. Знайшли і джерело наповнення. Комунальники сподіваються, що його вистачить, щоб наповнити ставок.

Утім, у потужності саме цього джерельця сумнівається спеціаліст з пошуку води Юрій Лебедєв.  За своє життя майстер викопав більше 500 колодязів. Більшу частину з них Юрій Лебедєв знайшов власноруч.

На прохання журналістів нашої телекомпанії чоловік обійшов дно ставка і знайшов три джерела. Останній вважає найпотужнішим. Як глибоко вода знаходиться, майстер сказати не може, каже – треба копати.

До кінця року комунальники планують дочистити ставок, прибратиз парку сухостій та висадити нові дерева. До отримання проекту всі роботи у «Дружбі» велись за небюджетні гроші. Тепер жилкомгосп може повноправно користуватись грошима, запланованими на благоустрій водоймищ у 2011 році. Це майже 90 тисяч гривень. А ось за інше водоймище у «Дружбі» візьмуться вже наступного року. Цьогоріч там тільки хочуть полагодити греблю.

Дар’я Олійник