Домашня сторінка / Новини / Лозівське управління ЖКГ нарешті отримало проект дендропарку

Лозівське управління ЖКГ нарешті отримало проект дендропарку

Міський жилкомгосп тепер може використовувати бюджетні гроші на облаштування дендропарку «Дружба».

Комунальникам розв’язали руки. Тепер вони можуть у повну силу зайнятися реконструкцією дендропарку «Дружба», а головне – фінансувати її з міського бюджету. Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міськради нарешті має завершений проект облаштування дендропарку.

Роботи з очищення головного ставку у дендропарку «Дружба» виконані на 95%, розповідають у жилкомгоспі. Чаша водоймища вже вичищена. Знайшли і джерело наповнення. Комунальники сподіваються, що його вистачить, щоб наповнити ставок.

Утім, у потужності саме цього джерельця сумнівається спеціаліст з пошуку води Юрій Лебедєв.  За своє життя майстер викопав більше 500 колодязів. Більшу частину з них Юрій Лебедєв знайшов власноруч.

На прохання журналістів нашої телекомпанії чоловік обійшов дно ставка і знайшов три джерела. Останній вважає найпотужнішим. Як глибоко вода знаходиться, майстер сказати не може, каже – треба копати.

До кінця року комунальники планують дочистити ставок, прибратиз парку сухостій та висадити нові дерева. До отримання проекту всі роботи у «Дружбі» велись за небюджетні гроші. Тепер жилкомгосп може повноправно користуватись грошима, запланованими на благоустрій водоймищ у 2011 році. Це майже 90 тисяч гривень. А ось за інше водоймище у «Дружбі» візьмуться вже наступного року. Цьогоріч там тільки хочуть полагодити греблю.

Дар’я Олійник

0