У Лозовій мешканці будинку №4 на 1 мікрорайоні завадили газовикам встановити лічильник на будинок +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозовій мешканці будинку №4 на 1 мікрорайоні завадили газовикам встановити лічильник на будинок +vd

У Лозовій газовики намагалися встановити загальнобудинковий газомір на 4 будинку на 1 мікрорайоні 24 квітня.

Мешканці  будинку зазначили,оголошення  про те, що газовики планують встановити лічильник, на під’їздах з’явилися лише зранку, а не за 3 дні, як потрібно. Крім того, документи, які б дозволяли встановлювати вузол обліку на будинок, газовики не показали. Люди розповіли, хочуть аби їм встановили спочатку індивідуальні лічильники у квартири. Газовики ситуацію не коментували.

Допомогти мешканцям будинку №4 відстояти свою позицію приїхав секретар Лозівської міськради Сергій Коба. Він зауважив, газовики діють не законно.

24 квітня на 4 будинку на 1 мікрорайоні загальнобудинковий лічильник газовики не встановили –  поїхали, коли повернуться не повідомили.

Загалом з минулого року у Лозовій працівники «Харківгазу» встановили загальнобудинкові лічильники на 25 багатоповерхівках, один газомір на 4 мікрорайоні вже ввели в експлуатацію, розповів депутат міськради Ігор Коломак.

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=BLwROEXeo8I&feature=youtu.be{/youtube}