З вікна у міліції вистрибнув чоловік – Новини Лозової – ТРК Сігма

З вікна у міліції вистрибнув чоловік

У неділю, 9 січня, близько третьої години пообіді з вікна 4 поверху Лозівського міськвідділу міліції вистрибнув чоловік.

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ України. Одразу після інциденту постраждалого відвезли до Центральної районної лікарні. Зараз його стан оцінюється як вкрай важкий.

Як йдеться у повідомленні, 39-річного чоловіка разом зі співмешканкою запросили до міськвідділу співробітники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків. У ході відпрацювання території Лозівського району правоохоронці дізналися, що двоє мешканців міста Лозова займаються незаконним зберіганням наркотичних речовин і мали це перевірити.

Коли запрошений чоловік увійшов до кабінету, то з невідомих причин вистрибнув з 4-ого поверху будівлі, написано в офіційному повідомленні.

Сайт Головного управління МВС в Харківській області наводить таку цитату: “Працівники міліції намагалися не дати чоловікові вистрибнути з вікна, – розповідає заступник начальника ГУМВС України в Харківській області Андрій Стародубцев. – Однак все відбулося душе швидко, і чоловік все ж таки вистрибнув з вікна. В цей час на 4-ому поверсі знаходилися інші цивільні особи, які перебували в міськвідділі по іншим питанням та які засвідчили, що ніяких недозволених методів до чоловіка не застосовувалось”.

За зовнішніми ознаками, як свідчать правоохоронці, чоловік перебував в стані наркотичного сп’яніння, його зразки крові направлені на експертизу.

За даним фактом перевірку проводить Лозівська міжрайпрокуратура та інспекція особового складу Управління кадрового забезпечення облуправління МВС.