Двоє чоловіків загинули у пожежі у Лозовій +vd

 

До загибелі, за попередніми висновками рятувальників, призвели поєднання алкоголю та цигарок.

Трагедія сталася цієї неділі, 30 жовтня, у Лозовій, у приватному будинку по вулиці Профінтерну. Про пожежу рятувальникам повідомив випадковий перехожий. На екстрений номер “101” він зателефонував мобільного о 19:14.

Коли рятувальники приїхали, вогонь вже повністю охопив одну кімнату і перекинувся на іншу. Хата палала так, що два відділення рятувальників вгамовували стихію до дев’ятої вечора.

Усередині будинку, за словами сусідів, знаходились двоє чоловіків. Їх бачили у дворі приблизно за 2 години до пожежі — вони були напідпитку. Їхні закляклі тіла рятувальники знайшли у кімнаті, яка не постраждала від вогню. Пожежні припускають, чоловіки отруїлися чадним димом.

За попередніми висновками рятувальників, спричинило пожежу необережне поводження з вогнем. Найшвидше, чоловіки, що мешкали тут, вживали алкоголь під цигарку, потім лягли спати. Коли перехожий помітив пожежу, люди всередині вже годину як були мертві.

З початку року на Лозівщині у пожежах загинули дванадцятеро чоловік. У більшості випадків до трагедій був причетний алкоголь.

Валерія Гецко

 

{flv}1_11_2011 pozhezha{/flv}