Лозівчани відмовляються платити за тепло, якого немає +vd

 

На тепловиків скаржаться мешканці будинку №39 на 4 мікрорайоні. Тепло у їхні оселі подавали з перебоями.

У кімнатах лозівчанки Наталі Гетьман батареї були ледь теплі. У кухні взагалі не гріли. Так сім’я Наталі жила з 15 жовтня. Спочатку тепло дали, але не у всіх кімнатах. Потім батареї гріли по черзі – то в кухні, то у дитячій, то у залі.

У «Теплові мережі» жінка не раз дзвонила та писала заяви. Слюсарі підприємства на них відгукувалися – приходили і працювали у підвалі будинку. На деякий час тепло з’являлось, та потім, разом з робочими, зникало.

Частково опалювалося й у квартирі сусідки Наталі Гетьман – Наталі Дорофеєвої. Обидві господарки твердо вирішили за послуги «Тепових мереж» у жовтні не платити.

Тим, у кого погано топилося, директор комунального підприємства «Теплові мережі» Леонід Глоба пообіцяв за опалення у жовтні зробити перерахунок, але буде це у платіжках за листопад. Перерахунок стосується і тих, хто звертався в «Теплові мережі», і тих, хто цього не робив, але чиї стояки підключили пізніше. Важливо: цей факт має бути зафіксований працівниками підприємства.

Леонід Глоба розповідає, що запускати опалення у цьому році «Тепловим мережам» було важче, ніж у інші роки. Це директор пов’язує з новими обов’язками підприємства. Тепер тепловики виконують роботу, якою раніше займалися приватні ЖЕКи.

Питання тепла у будинку №39 на 4 мікрорайоні вирішили у суботу, 29 жовтня. Мешканці будинку задоволені – у їхніх квартирах тепло. Тепер люди з цікавістю чекають на квитанції.

Дар’я Олійник

 

{flv}1_11_2011 opalennya{/flv}