У Лозовій завершують капітальний ремонт доріг +vd

 

На цей ремонт місто отримало 7 мільйонів гривень з держбюджету. На лозівських автошляхах працювали кілька підрядників.

За тиждень у Лозовій завершують цьогорічний капітальний ремонт доріг. На нього місту з державного бюджету виділили 7 мільйонів гривень. Працювали на лозівських автошляхах кілька підрядників і, не всім вдалося впоратися із завданням на відмінно.

Основні дорожні роботи у Лозовій припали на осінь. До цього міські автошляхи латали лише за рахунок місцевого бюджету. Всього витратили близько 900 тисяч гривень. Щоправда, потім на ці латки поклали цільний асфальт за рахунок держави. Так було з дорогами на вулицях Миру та Суворова.

Шляховики кажуть, що розпочати капітальний ремонт раніше не змогли через тендер (конкурс, у якому замовник обирав виконавця робіт). Тендер був довготривалим. Гроші виділили лише наприкінці літа. За словами першого заступника Лозівського міського голови Володимира Денисенка, на цей процес місто впливу не має.

Врешті-решт ремонтувати міські дороги доручили Лозівській шляховій ремонтно-будівельній дільниці, Сахновщинському та Лозівському райавтодорам.

За шляховою дільницею закріпили вулиці Миру, Суворова, Комінтерну, Рози Люксембург та Моторного. Це замовлення ремонтники вже виконали. І отримали нове – відремонтувати дороги на проспекті Перемоги та на вулиці Орджонікідзе. Покриття на проспекті Перемоги вже завершили, а на Орджонікідзе закінчити роботи планують до 7 листопада.

Сахновщинський райавтодор асфальтував дамбу. Ремонт він провів настільки неякісно, що покриття на дамбі довелося ремонтувати менше ніж за тиждень. Для порівняння, дороги, відремонтовані лозівськими шляховиками, за їхнім завірянням, прослужать три роки.

Приїжджих дорожників змусили виправляти огріхи власним коштом. Людмила Корчагіна, начальник відділу благоустрою Управління ЖКГ та будівництва Лозівської міської ради, каже, що  Сахновщинський райавтодор надав жилкомгоспу гарантійний лист. У цьому листі запевняє: у випадку виявлення дефектів усуватиме їх за свій рахунок. Термін дії гарантії – лише один рік.

Лозівські райавтодорівці клали дорожнє покриття на вулицях Червоних артилеристів та Кутузова. Місцевим райавтодорівцям допомагали дорожники з Шевченківського району, тому що лозівчанам не вистачило техніки.

Силами усіх шляховиків у Лозовій оновили основні автомобільні дороги. Загальна довжина відремонтованих автошляхів – 16 кілометрів. У міській раді на цьому планують не зупинятися. Наступного року проситимуть ще грошей. Можливо, їх дочекаються раніше, ніж цього року.

 

Анна Скрипник

 

{flv}1_11_2011 dorogi{/flv}