У Лозівської школи-інтернату – новий директор +vd

Новим керівником закладу стала Оксана Петрусенко. До цього вона довгий час працювала психологом.

 

Новим директором школи-інтернату стала Оксана Петрусенко. До цього вона довгий час працювала психологом. Каже, з сім’ями, чиї діти виховуються у навчальному закладі, доводилося спілкуватися і раніше, тому деяких вихованців дуже добре знає.

Оксана Петрусенко планує тісно співпрацювати з батьками, які опинилися у скрутному становищі. Переконуватиме їх, щоб не боялися віддавати дітей під опіку педагогів інтернату.

Керівник навчального закладу переконана, що у місті багато школярів, які потребують соціальної  допомоги. Просто їх бояться віддавати до інтернату. Директор просить ставитися до навчального закладу не як до об’єкту суворого режиму, а як до школи, у якій учні просто залишаються на будні. До того ж початкові класи вони відвідують прямісінько у стінах закладу.

Дітям, якими не могли займатися батьки, краще саме у такій школі, вважає директор. Тут мало учнів. Їм приділяють багато уваги, а навчання починають з найелементарніших речей. Крім того, з вихованцями спілкуються психологи, вчать їх відчувати себе на рівних з іншими дітьми.

Оксана Петрусенко просить батьків, які за станом здоров’я або через брак грошей не можуть давати все необхідне дітям, не боятися віддавати їх у школу-інтернат. Вихованців завжди можна відвідувати та забирати на вихідні. Учнів забезпечують усім необхідним, годують п’ять разів на день.

Анна Скрипник

 

{flv}08_11_2011_shkola internat{/flv}