Комунальники радять, як прискорити планові перевірки газу +vd

Газові конфлікти у Лозовій почастішали. Як не лишитися блакитного палива на тижні радили КП «ЖУК» та «Харківгаз».

 

Газові конфлікти у Лозовій почастішали. Усі вони відбуваються за однією схемою: через відсутність одного або двох сусідів перевірка газового обладнання у будинку затягується на тривалий час.

Перше, що роблять газовики, – це перевіряють газове устаткування будинку на щільність і наявність витоків. Найчастіше, розповідає головний інженер Лозівської філії ПАТ «Харківгаз» Віктор Колєсніков, мешканці самовільно встановлюють газові пічки та колонки. Це загрожує життю людей. Зазвичай, такі мешканці намагаються у будь-який спосіб уникнути зустрічі з газовиками.

Тікають від них і боржники. Є й ті, хто, виїхавши з міста, не лишив контактів. Через таких жильців їхнім сусідам доводиться іноді тижнями сидіти без газу.

Для того, аби перевірки проходили швидше, директор комунального підприємства «ЖУК» Олександр Янкевич на час від’їзду радить лозівчанам лишати свої контакти сусідам або опломбовувати газове обладнання.

А ще керівники підприємств пообіцяли знайти схему, яка б дозволяла проводити планові перевірки швидко та без конфліктів.

Дар’я Олійник

 

{flv}08_11_2011_gazovi konfliktu{/flv}