Лозівське відділення ДАІ розганяло автомобілістів з тротуару +vd

Тротуар вздовж вул. Володарського водії перетворили на автостоянку. Щоб припинити безлад, інспектори ДАІ провели рейд.

 

 

Тротуар вздовж вулиці Володарського водії перетворили на стоянку автівок. Щоб припинити безлад, інспектори ДАІ провели рейд.

Коли ДАІшники виїхали на перевірку, на тротуарі по Володарського стояло більше 10 автівок. Пішоходам доводилося оминати автомобілі або виходити на проїжджу частину, щоб пройти. Люди скаржаться: така ситуація тут постійно.

За правопорушників взялися працівники Лозівського відділення ДАІ. Деякі водії, побачивши чоловіків у формі, хотіли втекти, але їм це не вдалося. Інспектори відразу почали пояснювати впійманим водіям, що саме вони порушили. Після цього працівники ДАІ перейшли до оформлення протоколів.

Начальник Лозівського відділення ДАІ Сергій Нікітін пояснив: згідно правил дорожного руху водії легкових автівок мають право заїжджати на тротуар, але за умови, що для пішоходів залишається не менше двох метрів. А у випадку на Володарського водії повністю заїхали на тротуар.

Також Сергій Нікітін вказав на знак, встановлений на тротуарі. На ньому зображено, що автівки не мають права заїжджати навіть на бордюр.

З приводу порушення водії відмовилися спілкуватися з знімальною групою телеканалу “Сігма”. Лише один обурено пояснив, що заїхав на тротуар, аби не загороджувати проїжджу дорогу.

Тепер водії, які позаїжджали на тротуар, змушені будуть заплатити штраф близько 300 гривень. У свою чергу, працівники Лозівського відділення ДАІ обіцяють і надалі слідкувати, аби автомобілісти не порушували правила.

 

 

Ірина Лєушканова

 

{flv}08_11_2011_reyd DAI{/flv}