Лозівська міська поліклініка ділитиме приміщення з районною +vd

Більше ясності у ситуації з поліклінікою. Влада роз’яснила, куди саме звертатися лозівчанам з Нового Року.

 

Ситуація з передачею міських пацієнтів з районної до міської поліклініки стає яснішою. Виконком Лозівської міськради прийняв рішення, що з 1 січня 2012 року амбулаторно лозівчан буде обслуговувати виключно міська медицина. Цього тижня керівництво Лозової та міської лікарні дали роз’яснення щодо основних поліклінічних змін. Хоча документа, який поставить крапку у цій історії, в Лозовій ще чекають.

Більше 20 тисяч лозівчан переходять з обслуговування районної поліклініки до міської. Через це кількість медиків у райполіклініці скорочують. Зайвими стають 78 працівників. Їх усіх, за виключенням кількох глибоких пенсіонерів, працевлаштовує міська лікарня, говорить її головний лікар Алла Шолом.

Мешканців районів “посьолок”, “циганський” та “доміки” переводять на обслуговування до так званої “блакитної” поліклініки — їм туди ближче. Це приблизно 5 тисяч чоловік.

Усіх інших будуть обслуговувати звичному місці — у будівлі по вулиці Лозовського, 10. У яких кабінетах сидітимуть міські медики, поки обговорюється між керівниками Лозової та району.

Жіноча консультація для міських жінок працюватиме у приміщенні стаціонару залізничної лікарні. У міськвиконкомі наголошують: кабінети знаходитимуться у новій будівлі.

Здавати аналізи, проходити рентген, фізіотерапію і лікування на денному стаціонарі мешканці центру будуть у районній поліклініці. Тут також знаходитиметься реєстратура, кабінет щеплень, лора і одного стоматолога. За словами заступника мера Василя Левченка, між міською і районною владою досягнута усна домовленість щодо цього.

Зараз тривають переговори про виділення додаткових площ у будівлі районної поліклініки для вузьких спеціалістів. Однак, якщо сторони не домовляться, то вузькі спеціалісти прийматимуть тільки на мікрорайоні.

Крапку у переговорах поставлять рекомендації комісії облуправління охорони здоров’я. Але їх у Лозовій ще чекають.

Валерія Гецко

 

{flv}11_11_11_policlinika{/flv}