Лозівчанка стала матір’ю-героїнею, бо вірила у чоловіка +vd

 

У Наталі Кочергіної — 5 дітей. Щоб поставити їх на ноги, доводилося оббивати чиновницькі пороги та йти на хитрощі.

Коли Наталя Кочергіна виходила заміж у 18 років, навіть не уявляла, що народить 5 діток, розповідає вона. Спочатку чоловік хотів доньку Оксану – народився Євген. Подружжя думало: друга точно буде дівчинка – до пари синочку Євгенія. Однак і другим, і третім були хлопчики. Нарешті дочекалися доньку – Діану. А п’ята дівчинка, посміхається мама, була для легшого рахунку. Жінка зізнається, що абортів ніколи не робила, бо чоловік беріг. Власне, про нього вона може розповідати годинами.

Каже, з чоловіком Анатолієм самі виховували  дітей. Все приходило з досвідом: і як купати, і як сповивати. Наталя дуже вдячна Анатолію за підтримку. З таким чоловіком, впевнена, і десять дітей не страшно народити. Молодим татусям слід брати з нього приклад. Анатолій не лінувався пелюшки прати, їсти готувати, навіть консервувати.

Утім, і жінка могла за  дітей постояти. Навіть у Москву їздила просити квартиру для своєї родини. До самої Валентини Терешкової (перша радянська жінка-космонавт — прим.ред.) на прийом ходила.

Наталя Кочергіна — дійсно активна мама. У всіх своїх дітей в школі була у батьківських комітетах. Знала добре друзів синів та доньок. Заради цього навіть йшла на хитрощі. Щоб сини постійно були на очах у матері, купила їм ігрову приставку, відтак ще й сусідських дітей контролювала.

Наталя Кочергіна дуже вдячна долі за свою родину. За словами матері, діти надзвичайно дружні, батьків шанують. І хоча материнське серце досі болить за кожну доньчину чи синову подряпину, все одно жінка радить сьогоднішнім мамам народжувати багато діток, але обов’язково з надійним і турботливим чоловіком.

Анна Скрипник

 

{flv}29_11_2011 maty geroinya{/flv}