Лозівські рятувальники попереджають: крига занадто тонка +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівські рятувальники попереджають: крига занадто тонка +vd

 

Крижана кірка щойно вкрила водойми Лозівщини, а фанати риболовлі вже бурять лунки. Рятувальники називають це безумством.

Крижана кірка щойно вкрила водойми Лозівщини, а фанати зимової риболовлі вже бурять лунки. За нинішніх умов рятувальники називають це безумством.

Незначні і нестабільні холоди наростили невеличкий льодовий шар на водоймах. Його товщина становить від 2 до 5 сантиметрів, говорять у Лозівському райуправлінні МНС. Проте серед рибалок щодня знаходяться нетерплячі відчайдухи. Вони виходять на тонку кригу і ризикують життям.

Рятувальники нагадують: останній трагічний випадок на воді стався тільки два тижні тому. 12 листопада на Орільському водосховищі через необережність втопився рибалка.

Однак зараз на цьому і на інших водоймищах продовжують ризикувати сотні фанатів зимової  риболовлі. Тепер — на тонкій кризі. Їхню безтурботність МНСники називають божевіллям і зазначають: для міцної криги потрібний стабільний мороз.

Безпечної для зимової риболовлі вважається прозора зеленувата крига товщиною від 7 сантиметрів однорідної структури.

Заступник начальника Лозівського райуправління МНС Євген Шевченко найбільше радить замислитися людям, які виходять на віддалені водойми. Якщо людина провалиться у воду на тому ж Орільському водосховищі, то рятувальників з Лозової доведеться чекати близько 40 хвилин.

Валерія Гецко

 

{flv}29_11_2011 rybalky{/flv}