Хворого наркозалежного лозівчанина покинули напризволяще +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Хворого наркозалежного лозівчанина покинули напризволяще +vd

На Авилівці хворий наркозалежний чоловік замерзає у чужій квартирі. Ні медики, ні міліція забирати його не погоджуються.

На Авилівці наркозалежний чоловік замерзає у чужій квартирі. Через проблеми з ногами він прикутий до ліжка і потерпає від сильного болю. Люди співчувають сусідові, однак у той же час хвилюються за своїх дітей. Адже хворого й досі відвідують сумнівні друзі. Ні медики, ні міліція забирати проблемного сусіда не погоджуються.

 

У квартирі, де живе, Юрій (так він себе називає) стоїть сморід. Чоловік не підводиться з ліжка. Він буквально гниє живцем. Юрій просить допомогти йому якщо не одужати, то принаймні дожити останні дні під чиїмось наглядом. Чув, що таких, як він забирають в інфекційне відділення міської лікарні.

Сусіди кажуть, що повідомляли про Юрія у міліцію та лікарню. Забирати чоловіка ніхто не квапиться.

Два місяці тому хворого вже відвозили у лікарню через виразки на ногах. Два дні полікували — і  виписали. У чоловіка не було грошей, тому в лікарні довго не тримали, переконані сусіди.

За Юрієм раніше доглядав господар квартири. Той, за словами людей, також був наркозалежним. Однак у п’ятницю, 25 листопада, чоловік помер. Втративши друга і залишившись напризволяще, Юрій намагався вкороти віку: пустив газ у квартирі. На щастя інших мешканців будинку, вчасно приїхали газовики та попередили трагедію.

Люди розповідають, що у квартирі, де живе Юрій, раніше був наркопритон. Про нього неодноразово скаржилися міліціянтам. Проте нічого не змінювалося. Мешканці бояться, що сумнівні друзі і досі навідують сусіда. Двері у його квартирі постійно відкриті.

У міській раді  людям радять написати заяву. Маючи офіційне звернення, керманичі зможуть зібрати спеціальну комісію. Медики, міліціянти, соцпрацівники та представники інших служб разом вирішать, що далі робити з Юрієм.

Головний лікар міської лікарні Алла Шолом каже, якби у лікарні були спеціальні соціальні місця, то Юрія приютили б. З хворими ногами зараз його можуть забрати лише у хірургію, яка є лише у Центральній районній лікарні

Наркологи у свою чергу кажуть, хворого можна спробувати влаштувати до обласних спеціалізованих медзакладів.

Зараз за Юрієм доглядають сусіди. Носять йому окріп, щоб той зігрівся. Чоловік довго відмовлявся від їжі. Однак після приїзду нашої знімальної групи попросив їсти. У Юрія з’явилася надія, що йому допоможуть.

Анна Скрипник

 

{flv}29_11_2011 narkotiki{/flv}