Лозівські вокалісти перемогли у міжнародному конкурсі +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівські вокалісти перемогли у міжнародному конкурсі +vd

 

Хоровий ансамбль «Аніма» Лозівського училища культури та мистецтв зайняв 3 місце у  конкурсі імені Дмитра Бортнянського.

Хоровий ансамбль «Аніма» Лозівського училища культури та мистецтв переміг у  конкурсі на честь відомого російського композитора і диригента Дмитра Бортнянського. Конкурс проходив у Києві. Студенти ЛУКіМу змагалися з колективами відомих консерваторій та філармоній України.

Духовний хор Лозівського училища культури та мистецтв виступав у номінації «Хорові вокальні ансамблі», у якій і посів 3 місце. За словами керівника хору Тетяни Кагадей, досягнення її студентів стають ще вагомішими, коли усвідомлюєш, з якими професіоналами їм довелося боротися. Студенти з Лозової конкурували з представниками Одеської та Київської консерваторій та Чернігівського симфонічного хору.

Керівниця хору переконана, що заслуги її учнів могли б бути ще значиміші, коли б конкурс був чесним. Лозівські студенти розраховували лише на власні сили та вміння, а ось колективи з інших міст брали у свій склад вже іменитих вокалістів. Це суперечило умовам конкурсу. Утім на рішенні журі не позначилося.

У Лозівському училищі культури та мистецтв вже давно навчилися поєднувати навчання та концертну діяльність. Директор ЛУКіМу Василь Чурилов переконаний лише така насичена практика може зробити зі студентів справжніх артистів.

 

Анна Скрипник

 

{flv}13_12_2011 hor{/flv}