Лозівські батьки готуються до новорічних ранків у садочках +vd

Більш ніж 300 гривень потрібно лозівським батькам для того, щоб зібрати свою дитину на новорічний ранок у дитячий садочок.

У арсеналі у трирічного Назара Тринитка чимало віршів, йому є що розповісти Діду Морозу. У мами Назара Наталі – інші клопоти. На її плечі лягає підготовка дитини до Новорічного ранку у дитсадочку. Костюм Назара ще не готовий, над ним досі працює швачка. Коштуватиме вбрання більше 200 гривень.

 

Ціни на костюми на ринку дещо нижчі. З атласу – 95 гривень, хутряні – 110-115. Така ж ціна на костюми з парчі.

Вдягнути дівчинку коштуватиме дорожче. 15-20 гривень – ціна корони. Можна прикрасити зачіску дитини різнокольоровим дощиком. Його вартість від 2 до 7 гривень за метр. Зі слів продавця дитячого одягу Лілії Маренко, ціни на сукні коливаються від 135 і до 425 гривень.

Якщо ж у дитини немає святкового взуття та колготок – це ще приблизно 135 гривень. Окрім костюму є й інші новорічні витрати. Від  35 гривень обійдеться диск із свята. Фотосесія – близько 60 гривень.

Мама Назара Наталя Тринитка розповідає, що у цьому році на подарунок від Діда Мороза батьки здають по 15 гривень. Малечі старий подарує символ наступаючого року – дракончика.

Приблизно в 330 гривень обійдеться новорічний ранок мамі Назара. Її варіант не найдорожчий. Деякі батьки роблять своїм чадам зачіски у перукарнях, купують коштовніші подарунки. Все для щастя рідної дитини.

 

Дар’я Олійник

 

{flv}13_12_2011 zibratdytynu{/flv}