Обласний депутат звітував перед працівниками ЛКМЗ +vd

Про виконану за рік роботу у статусі депутата обласної ради звітував перед заводчанами  Олександр Колесников.

Олександр Колесников розповів, що веде свою діяльність за двома напрямками. По-перше, добивається, аби місту віддавали усі обіцяні з державного бюджету кошти. По-друге, зустрічається з виборцями і намагається допомагати вирішувати їхні локальні проблеми.

 

За словами Олександра Колесникова, аби отримати у повному обсязі навіть ті кошти, які передбачені у державному бюджеті на місто, потрібно докласти певних зусиль. У цьому році депутат допомагав Лозовій з грошима на соціальні допомоги, субсидії, на ремонт доріг. Вдалося отримати навіть додаткові кошти -110 тисяч гривень на пальне для швидкої та 3,6 мільйона дотацій у міський бюджет.

На особистих прийомах за рік Олександр Колесников зустрівся майже зі 150 лозівчанами. За його зізнанням, половини звернень могло і не бути, аби люди знали, як юридично грамотно діяти в конкретних ситуаціях.

Багато скарг від лозівчан було на комунальні проблеми. Мешканцям чотирьох під’їздів, тим, хто звертався до депутата перед виборами, поставили на під’їзд вхідні двері. Намагається сприяти депутат і у ремонті крівель. Каже, після його звернень дві покрівлі на багатоповерхівках місто перемонтувало, а одну поки що ні.

Зараз Олександр Колесников тісно співпрацює з міськвиконкомом плануючи ті кошти, які необхідно отримати з державного бюджету на наступний рік. Йдеться перш за все про гроші на модульні міні-котельні, на ремонт водогону, через який місто отримує воду з Краснопавлівки, та на ремонт міської каналізації.

 

Інна Воройова

 

{flv}16_12_2011 kolesnikov{/flv}