«Машиностроителю» – 30! – Новини Лозової – ТРК Сігма

«Машиностроителю» – 30!

Багатотиражна газета ЛКМЗ «Машиностроитель» на початку січня відсвяткувала свій 30 день народження.

Це видання відкривалося при підтримці заводського комітету Компартії. На посаду першого редактора запросили професіонала з великої літери – Михайла Максименкова. Він 20 років віддав міськрайонній газеті «Радянське слово», а вийшовши на пенсію, очолив нову редакцію. Колеги, які працювали з Михайлом Ниловичем, говорять про нього з великою повагою та захопленням. Відмічають, що йому підкорялися усі газетні жанри, а особливо фейлетони.

Володимир Мірошниченко у газету прийшов у перший місяць її існування і пропрацював тут майже до 30-річного ювілею видання. Після Михайла Максименкова він зайняв редакторську посаду. Розповідає, що перший колектив газети складався з трьох журналістів та коректора. Вони випускали газету по 4 шпальти два рази на тиждень. При цьому матеріали були тільки про завод, ніяких передруків.

Сьогодні газета «Машиностроитель» – одне з небагатьох багатотиражних видань, що збереглися на підприємствах області. Вона зменшилась в об’ємах, але зберегла свій напрямок і продовжує викликати інтерес у заводчан.

«Машиностроитель» – це історія не тільки ЛКМЗ і міста, але й окремих людей. У цій газеті часточка їхнього життя, тому багато хто зберігає вирізки з газет у власному архіві.