Лозівським дітлахам показали мюзикл +vd

Працівники лозівського Палацу культури поставили мюзикл «Новорічні пригоди бременських музикантів».

 

До лозівської малечі завітала казка. 26 грудня у міському Палаці культури дітям показували мюзикл «Новорічні пригоди бременських музикантів». Постановники дійства, режисери та актори Палацу говорять, що 2 роки продумували, якою буде їхня  казка. Хотіли, щоб у мюзиклі, перш за все, йшлося про добро. Навіть розбійники були не стільки лихими, скільки кумедними.

З перших кроків у Палаці культури діти опинилися у казці. На мюзикл їх запрошували Мальвіна та П’єро. Виставу ж відкривав казковий гном Оле Лукойє. Слухняним дітям він зазвичай дає солодкі сни, а вередунам — лише сни про двійки. Однак напередодні свят гном усім без виключення подарував щасливий казковий сон, розкривши чародійну парасольку.

Лише парасоля відкрилася, сталося диво – нарешті пішов сніг. Із заметілі з’явилися головні актори казки – бременські музиканти. Вони почали розповідати історію про одного закоханого музиканта та впертого короля, який не віддавав закоханому свою доньку. Саме цей упертюх і сподобався малечі найбільше.

Режисер мюзиклу Яна Пєх розповідає, що ідея про мюзикл у неї з’явилася ще у 2009 році, коли вона відвідала схожу виставу у Харківському театрі опери та балету.

Король у мюзиклі і гуморист у житті Костянтин Батичко підтверджує: вистава вийшла дійсно веселою і, разом з тим, глибокою.

У кінці мюзиклу, як і у будь-якій іншій казці, добро перемогло зло – закохані все ж таки залишились разом.

Анна Скрипник

 

{flv}27-12-muzikl{/flv}