ЛКМЗ подарував лозівським шляховикам трактор +vd

Новий навантажувач отримали працівники комунального підприємства «Шляхова ремонтно-будівельна дільниця».

 

Лозівський ковальсько-механічний завод подарував дорожникам міста трактор. 29 грудня його офіційно передали новому господарю – комунальному підприємству «Шляхова ремонтно-будівельна дільниця».

Представники міської влади та заводу зустрілися на території ЛКМЗ. Говорили і про подальшу допомогу підприємства місту. Призначений для перевезення сипучих вантажів трактор зробить ефективнішою роботу дорожньої служби. Це неодмінно відчують на собі лозівчани, розповів директор комунального підприємства «Шляхова ремонтно-будівельна дільниця» Сергій Шамрай.

У дільниці є схожа техніка, але вона зламана. Відремонтувати її вкрай важко. До того ж навантажувач дорожників на 10 років старіший за подарований.

Переданий трактор коштує 60 тис.грн., і це не єдиний заводський подарунок шляховій дільниці. У 2011 році комунальне підприємство вже отримувало від ЛКМЗ деталі для снігоприбиральної техніки.

Протягом року завод допоміг місту загалом на 100 тисяч гривень. Фінансову підтримку ЛКМЗ надавав за угодою «Про соціальне партнерство». Влітку 2011 року її підписали керівники заводу та міста.

Підприємство планує й надалі допомагати Лозовій. Вже визначилися з планами на 2012 рік. Заводчани мають технічно та фінансово підтримувати школи та комунальні організації, зокрема, виготовити 50 сміттєвих баків. Таку співпрацю активно підтримує Анатолій Гіршфельд, голова ради директорів індустріальної групи УПЕК, в яку входить лозівський завод.

Зустріч двох сторін завершили урочистим гуркотінням мотору подарованого навантажувача. З заводу він поїхав одразу до шляхової дільниці. Вже найближчим часом його задіють у роботі.

Анна Скрипник

 

{flv}30_12_2011_podaryvalu traktor{/flv}