У Лозовій — нові сміттєбаки і новий сміттєвіз +vd

 

У приватному секторі з’являться контейнери, а для вивезення відходів комунальники орендували новенький сміттєвіз.

Мешканцям окремих вулиць приватного сектору Лозової не треба буде чекати сміттєвозу: у них встановлять контейнери для відходів. Комунальники отримали 100 залізних баків. Тепер вони радяться з квартальними і підбирають місця для цих баків.

Контейнери будуть чимось на кшталт заохочення справним платникам. За словами директора КП “Комсервіс” Володимира Селезньова, їх встановлять на вулицях, де живе найбільше мешканців, які уклали договори на вивезення сміття і платять за цю послугу.

Платити за відходи повинен кожен мешканець. Так прописано в національному законодавстві. Мінімальний штраф за неукладення договору на вивезення сміття становить 340 гривень. Хоча, за інформацією Володимира Селезньова, минулоріч адмінкомісія не оштрафувала жодного порушника, цього року ситуація зміниться, обіцяє комунальник. Тих, хто не платитиме, штрафуватимуть показово.

Повідомив директор КП “Комсервіс” й іншу новину: його підприємство 10 січня отримало новий сміттєвіз. Автомобіль комунальники взяли в оренду — ним замінили старий, найбільш витратний сміттєвіз. Нова машина почне працювати на вулицях Лозової вже цього тижня.

Валерія Гецко

 

{flv}10_01_2012_konteyneru dlya smittya{/flv}