У Лозівському краєзнавчому відкрилась виставка плетених іграшок +vd

Веселі ляльки, сплетені власноруч за допомогою гачка, виставила у Лозівському краєзнавчому музеї лозівчанка Любов Кущ.

 

Презентація експозиції відбулася у середу, 18 січня. Більше двох десятків іграшок, які Любов Кущ виставила у Лозівському краєзнавчому музей, вона встигла зробити лише за 2 місяці. Швидкість майже рекордна, зважаючи на те, що майстриня не сидить вдома. Вона працює сестрою-господаркою у Лозівському тубдиспансері. Любов Вікторівна говорить, коли приходить муза, треба ловити момент і віддаватись улюбленій справі. «Одна іграшка займає у мене 1-2 дні. Хочеться побачити кінцевий результат, тому я намагаюсь нічого не відкладати на завтра»,- розповідає Любов Кущ.

Взагалі ж іграшки – це не єдине і не перше захоплення рукодільниці. Починала вона із вишивання. А ляльки вподобала за можливість дарувати людям позитив.

На презентації виставки Любові Кущ на честь майстрині запрошені місцеві поети складали вірші, а лозівські барди співали пісень.

Першими глядачами були учні 11 школи. Вони відзначили іграшки, які їм більше всього сподобалися –  найвеселіші та найпозитивніші. Сама ж майстриня говорить, у неї завжди улюблена поробка та, яку вона закінчила останньою. На сьогодні це добродушна бабця, обличчя якої зроблене з панчохи.

Інна Воробйова

 

{flv}20_01_2012_vistavka{/flv}