У Лозовій провели бальний «Кубок Еліт – 2012» +vd

 

Лозівські пари гідно виступили на турнірі. Їхні виступи були одними з кращих з-поміж учасників з 10 клубів України.

22 січня у Лозовій пройшов турнір бального танцю «Кубок Еліт – 2012». Його організували Алла Михайлова та Роман Соковіков – тренери однойменного лозівського клубу. Змагання проводяться вже 14 рік. Їхня географія росте. Цього року в них взяли участь близько 10 клубів з різних міст України.

За багаторічне існування «Кубок Еліт» став популярним серед українських бальників.  Найкраща реклама турніру  – заслуги тренерів та пар клубу-організатора, а також гостинність лозівчан. Усі юні учасники тут отримують призи, судді також не залишаються без подарунків.

Попри це учасників турніру було не так багато, як у минулі роки. Полтавський клуб не зміг виїхати, бо замело дороги, а в деяких містах танцюристи захворіли на вітрянку. Батьки, які все-таки змогли привести дітей у Лозову, раді, що доїхали. І не шкодують, що дорога та костюми обійшлися їм в кругленьку суму.

Учасники турніру змагалися у різних вікових категоріях від 5 років і вище. Виконували стандартну програму: повільний вальс, віденський вальс, танго, квікстеп та фокстрот. А також танцювали латиноамериканські танці: самбу, румбу, ча-ча-ча, пасодобль, джайв. Головним суддею турніру була президент Ради української танцювальної асоціації Олена Книш.

Результати турніру для декого були неочікуваними. Навіть досвідченні пари припускалися помилок на незнайомому паркеті. Легше було місцевим танцюристам. Вони і взяли багато нагород. Призові місця також зайняли представники дніпропетровського та запорізького клубів.

Анна Скрипник

 

{flv}24_01_12_Elit{/flv}