У Лозовій у пішохідній зоні легковик збив жінку з 9-місячним малюком +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозовій у пішохідній зоні легковик збив жінку з 9-місячним малюком +vd

Аварія сталася перед поліклінікою міської лікарні. За два дні ДАІшники вийшли сюди, щоб нагадати водіям: знак, що забороняє в’їзд, стоїть перед медзакладом недарма.

У понеділок, 12 листопада, близько 11 ранку жінка з дитиною на руках вийшла з поліклініки. Вона спустилася східцями і через пішохідний майданчик попрямувала до дороги. У цей час один з припаркованих легковиків — марки DAEWOO — здавав назад, щоб виїхати з майданчика. Машина так штовхнула маму, що та не втримала малюка. 9-місячна дитина вдарилася головою об асфальт.

У ДАІ говорять: водій автівки був зобов’язаний переконатися, що здавати назад — безпечно. Але чоловік за кермом не лише погано дивився, куди їде, – він взагалі поїхав з місця аварії, розповів начальник Лозівського відділення Державтоінспекції Сергій Нікітін. Щоправда, його швидко знайшли і повернули.

На місце пригоди державтоінспекторів викликали медики. Постраждалого малюка обстежили у дитячому відділенні міськлікарні і санавіацією відправили до Харкова на томограму. З’ясувалося, дитина таки отримала травму — забій, повідомив Сергій Нікітін. Водій, що вчинив наїзд, знаходиться під слідством.

Паркуватися на майданчику перед поліклінікою не можна — тут висить заборонюючий знак “кірпіч”. Він прикріплений на стовпі, на висоті кількох метрів. Однак щодня десятки водіїв ігнорують цей знак.

Несанкціоноване паркування ставить під загрозу здоров’я пацієнтів не перший раз. Водії “швидкої” скаржаться, що взагалі не можуть під’їхати до ганку поліклініки — тут усе забито приватними автомобілями. Влітку навіть був випадок, коли “швидка” не могла забрати людину, якій стало погано, згадує інженер з охорони праці лікарні Юрій Бубир. Тоді, розповідає він, усі шукали таксиста, який заблокував під’їзд, і чекали, коли він віджене машину. Пацієнт у цей час втрачав дорогоцінні хвилини.

За словами працівників лікарні, водії припаркованих автівок на зауваження медиків відповідають переважно грубощами. Зовсім інакше автовласникам довелося розмовляти сьогодні, 14 листопада. Значення дорожнього знаку перед поліклінікою їм пояснювали вже інспектори ДАІ. За півгодини правоохоронці склали 6 протоколів відносно водіїв-порушників. Штраф, за словами начальника ДАІ, становить від 250 до 340 гривень.

І штрафів, і понеділкової аварії можна було б уникнути, якби водії паркували свої машини у відведеному для цього місці — за поліклінікою. За словами інженера Юрія Бубира, місця тут вистачить на два десятки автомобілів.

Валерія Гецко

 

 

 

{youtube}17YWCwIvw5M{/youtube}