У Лозовій ветерани з байкерами проїхалися пам’ятними місцями +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозовій ветерани з байкерами проїхалися пам’ятними місцями +vd

Сьогодні, 8 травня, пам’ятні мітинги за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни до Дня Перемоги проходять біля пам’ятників Лозової.

Воїнів-визволителів супроводжують байкери з нещодавно створеного мотоклубу “Слобожанський легіон”. Їхній спільний маршрут почався із Заячої балки.

Тут провели невеликий мітинг з покладанням квітів. На нього, крім ветеранів, прийшли представники міської влади, підприємств і учнівська молодь.

Сьогоднішнє покладання для ветеранів — не стандартне. Цього разу Заяча балка — лише перший пункт їхнього святкового шляху. Сідовласих воїнів завезуть до пам’ятного каменя біля арсеналу і довезуть аж до Панютиного — там відкривають пам’ятник. Як говорить ветеран Микола Воробйов, кращого подарунку для нього та інших учасників війни годі було й шукати.

Байкери для поїздки екіпіровані відповідно. Для такої нагоди музей позичив одному з мотолюбителів радянську військову форму, а на мотоцикли встановили копії Прапору Перемоги. Прокатитися з героями війни — це власна ідея байкерів, говорить президент мотоклубу Сергій Семенько: так чоловіки віддають шану своїм дідам, які перемогли фашизм.

Перед виїздом громадськість квітами вшановує пам’ять першого директора ЛКМЗ Федора Супруна — і колона стартує.

Валерія Гецко

 

{youtube}MuKWa859lhs{/youtube}