У Шевченковому капітально ремонтують центральну районну лікарню

Зараз ремонтні роботи проводять у поліклінічному корпусі ЦРЛ – тут утеплили фасад, відремонтували покрівлю та замінили вікна й двері. Процес заміни вікон розпочинається й у педіатричному та хірургічному відділеннях.

Щороку до поліклініки Шевченківської ЦРЛ звертається близько 130 тисяч людей. Корпус, в якому, окрім поліклінічного відділення, знаходиться ще й районний центр первинної медико-санітарної допомоги, побудували в 1983 році. З того часу тут жодного разу не було капремонту. Роботи в Шевченківській ЦРЛ розпочали наприкінці 2017-го, й, за свідченням медиків, з того часу в лікарні відбулись значні зміни.

«За цей рік у нас зроблено чимало. Відремонтована покрівля, проведено утеплення стін, замінені вікна, двері, відремонтовано східці, ґанки, планується ремонт пандусу, встановлення паркану та організація місця для паркування, – розповідає заступник головного лікаря ЦРЛ Наталя Несвоєва. – І мешканці нашого району, й лікарі щиро вдячні за таку масштабну роботу голові Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличній та голові нашої РДА Валерію Приходьку».

Окрім поліклінічного корпусу, в Шевченківській ЦРЛ є окремі будівлі, де розташовані педіатричне, гінекологічне, хірургічне відділення, а також господарчі корпуси. На них також чекає оновлення, тут розпочато процес заміни вікон на енергоощадні.

«У нас уже виготовлена проектно-кошторисна документація та пройдена експертиза для проведення внутрішніх робіт у поліклінічному корпусі. Сподіваємося на подальшу підтримку керівництва області, щоб завершити цю масштабну роботу», – відзначає Наталя Несвоєва.

Нагадаємо, голова ХОДА Юлія Світлична повідомила, що в планах керівництва області – за 3 – 4 роки відновити медичну інфраструктуру регіону та оновити обладнання в усіх закладах охорони здоров’я. Цього року ремонти проходять у близько 20 медичних установах області. Серед них – Харківська обласна клінічна лікарня, обласний диспансер радіаційного захисту населення, Вовчанська, Красноградська та Нововодолазька ЦРЛ, Ізюмська міська лікарня тощо. Також тривають підготовчі роботи для будівництва в Харкові сучасного онкологічного центру.