Що чекати резервістам з батальйону тероборони через воєнний стан?

Батальйон територіальної оборони, що створили цьогоріч у Краснопавлівці з резервістів з Лозової та сусідніх Сахновщинського, Кегичівського, Красноградського та Зачепилівського районів, з запровадженням воєнного стану поки розгортати не будуть.

Про це розповів військовий комісар Артем Требесов на брифінгу з головою РДА Ашотом Кероповим та начполіції Миколою Пономарем 30 листопада. Військовий комісар наголосив, якщо надійде наказ розгортати батальйон, то до його лав призвуть усіх чоловіків до 60 років. Щодо загальної мобілізації Артем Требесов зазначив, вона оголошена не була, і зараз збирають лише тих, хто проходив службу починаючи з 2014 року. Військовий комісар також додав, на службу чекають і усіх бажаючих.

13 коментарів

 1. Злой Лозовчанин

  Країна довб***бів. Воює з росіянами, які на війну не прийшли.

 2. воюють за сраку пи***ашенка.

 3. Злой Лозовчанин

  Повилазило? Мій брат з Лозової зараз в Донецьку. Воює в ополченні. Або за сепаратистів, як ви їх там називаєте. Немає там ніяких кадрових військових з РФ. Одні добровольці. З Тули, Саратова, Єкатеринбурга, Волгограда.

  Але там також повно наших земляків. Є з Харкова, Близнюкiв. З Лозової теж багато (два пацана з Авіловки, з другого мікрорайону, Циганського, з Панютино, Смирнiвки, Садового. Дуже багато наших. З Харківської області – на цілий батальйон збереться народу. І – майже всі українці. А у одного брат двоюрідний – в АТО. Ось де трагедія. Справжня громадянська війна. Немає агресії Росії. Дивіться побільше Порошенко ТБ. Якби там була справжня російська армія, війна через тиждень закінчилася б у Львові. Розігнали б скакунів еб.. до чортової матері.

  • Українець

   Я ж і кажу – зрадники та малороси, одні воюють проти своєї країни, інші, розганяють зраду в мережі. Кадрові, не кадрові, яка різниця який там аусвайс у свинособак з собою? Хто запустив зелених чоловічків до Криму, а потім до Слов`янську та Краматорську? Порошенко? Хто завозе безкінечні камази – “гумконвої” зброї до Донбасу? Порошенко? Яка нахєр громадянська війна? Бідні воюють проти багатих? Чи червоні проти білих? Якісь свинособаки та їхні підсвинки з авилівки, смирнівки та другого мікрорайону будуть вирішувати долю нашої країни? Українців по той бік окопів немає! малороси та хохли безродні. Порошенко як прийшов до влади, так і піде, а з московськими шакалами нас буде з`єднувати тільки китайський мур та кілометровий ров з крокодилами

 4. прохожий

  Прям таки всех мужчин заберут ? А кто хлеб развозить будет, поезда водить, маршрутки, еду детям в школы садики возить. Что оно вообще мелет ?

 5. Нормальні чоловіки раніше не пішли воювати за вальцманів і зараз не підуть. А те що показують по зомбоящику- для дурнів і довірливих лохів.

  • Тебе воронежскому боту с методичкой из московии понятно объяснили выше в комментарии,не за кого то в отдельности идут на защиту жители городов и сёл,а за свою страну-Украина.Чтобы не было такого кошмара и ада с их родными и близкими,который Россия устроила на Донбассе.Если до тебя так туго доходит,то это уже безнадёжно.

   • Если бы не было госпереворота на крови,то и территории были бы целы и войны не было бы(правда она не объявлена официально),есть только военое положение без войны,абсурд.А Порошенко з влади не пиде,”военное положение” это доказывает,дальше будет больше.

   • а хто там воює в АТО? зі всіх кого знаю,це тільки алкаші,наркомани,дебіли з довідками та весь бендерштат безробітній попер вбивати Донбас. Добре шо в Лозовій не всі тупорилі,що вірять в казки влади,яка розтіяла переворот та війну