Как купить недорогие межкомнатные двери

 

Вибір міжкімнатних дверей – досить складне завдання, до вирішення якої необхідно поставитися дуже відповідально, оскільки обрані двері будуть невід’ємною частиною дизайну інтер’єру приміщення. Щоб двері прекрасно вписувалися в інтер’єр кімнат і довго служили, зовсім не обов’язково купувати найдорожчі. На сьогоднішній день існує дуже багато оригінальних, якісних і красивих, і найголовніше, недорогих дверей, які будуть нести довгу службу. Постараємося викласти всі тонкощі придбання недорогих і якісних міжкімнатних дверей.

В першу чергу, вибираючи міжкімнатні двері, слід визначитися з їх конструкцією. Виділяють два типи: розсувні і орні. Перший тип дверей за принципом своєї роботи нагадує гармошку або купе, другий же являє собою полотно, яке кріпитися до коробки дверного отвору. Монтаж дверей з розсувними конструкцією досить складний, і не завжди можливий для деяких приміщень. Двері орного типу дуже прості в установці і тому дуже популярні. Такі двері встановлюються практично скрізь: від комор кімнат, віталень, до конференц-залів, офісів і музеев.Когда вибір конструкції двері буде зроблений, слід звернути особливу увагу на матеріали, з яких вони зроблені. Існують міжнародні стандарти якості, згідно з якими повинні проводитися міжкімнатні двері, незалежно від того, дорогі вони або дешеві. Виробники з Китаю, Польщі, які пропонують широкий асортимент дверей з різних матеріалів і за низькими цінами, в більшості випадків надають гарантії якості своєї продукції.

Здійснюючи покупку дверей, слід звернути увагу на такі аспекти:

– матеріали коробки і полотна двері повинні бути однаковими;

– робота фурнітури дверей повинна бути тихою і плавною;

– двері по всій своїй поверхні повинні бути чистими і гладкими.

Найчастіше чим дешевше двері, тим більше різноманітних синтетичних матеріалів використовувалося при їх виробництві. Тому необхідно це добре засвоїти, перш ніж купувати найдешевші міжкімнатні двері Львів. Далі наведемо в порядку зростання ціни деякі види недорогих дверей. Міжкімнатні двері з деревини середньої щільності, покриті по всій поверхні плівкою. Плівка на таких дверях може бути виконана з ПВХ або може являти собою ламінат, подібно до того, який зазвичай стелять на підлогу. Кожен з варіантів плівкового покриття є досить щільним і красивим.

Далі за ціною йдуть шпоновані двері. Вони дорожчі за звичайні ламінованих дверей, оскільки у них більше дороге і натуральне покриття. Незважаючи на те що шпон менш міцний, ніж плівка, він має більш солідний вигляд. Існує шпон, отриманий з натурального дерева, і екошпон, який дуже схожий на натуральне дерево. Другий за своєю презентабельності значно поступається натуральному шпону.Еще дорожче двері, повністю виконані з дерева. Такі двері виготовляють з масиву дерева, бруса, шпону. Найдешевші і ненадійні – двері, склеєні з різних деталей. Двері із соснових брусків – одні з найдешевших дверей в цій категорії. Слід особливу увагу приділити вибору фурнітури двері. Вона повинна бути красивою, виконаної з якісних однорідних матеріалів, а також працювати плавно без скрипу і сторонніх звуків. Недорогі міжкімнатні двері найкраще купувати в спеціалізованих салонах, де їх можна уважно розглянути, вибрати декілька відповідних варіантів, а також проконсультуватися у фахівця щодо матеріалів, фурнітури і установки дверей. Найкращими є магазини, які знаходяться при фабриці виробника дверей. Там можна отримати найбільш якісний сервіс і допомогу при виборі дверей.

________________

На правах рекламы