Лозівська громада сумує з приводу загибелі захисника України Віталія Харченка

Старший сапер 1 саперного взводу  військової частини А7406, старший солдат Харченко Віталій Євгенович помер 12 серпня 2023 року в обласній клінічній лікарні міста  Запоріжжя унаслідок поранень. Отримав їх 10 серпня  в районі с. Старомайорське Волноваського району  Донецької області.

Пам’ять про Віталія Євгеновича та вдячність за його подвиг назавжди залишиться у серцях лозівчан.  6 вересня йому мало виповнитися 48 років. Прощатимуться з бійцем 16 серпня. Про час та місце повідомимо додатково.

З перших днів війни  Віталій Євгенович покинув викладацьку справу у Лозівській філії Харківського автомобільно-дорожнього фахового коледжу й став на захист рідної землі. Вчитель історії та правознавства, який реалізовував не тільки навчальну, але й виховну функцію. Використовував комплексний підхід щодо організації навчально-виховного процесу. У своїй професійній діяльності Віталій Євгенович використовував інноваційні форми і методи навчання. Створював умови для розвитку і самореалізації кожної особистості. Гурткові заняття організовував цікаво за змістом, вдало поєднуючи усі форми роботи. Дбав про фізичне здоров’я вихованців, виховував міцний і дружній колектив, загартовував студентів під час походів та подорожей.

До повномасштабного вторгнення вів дуже активний спосіб життя. З 2013 року був одним із засновників та керівником туристичного клубу «Заманили», який поставив собі за мету залучити (заманити) якомога більше студентів та викладачів до лав туристів, прихильників здорового способу життя.

Протягом багатьох років Віталій Євгенович був гравцем футбольного клубу «Самарський», футбольним арбітром федерації футболу міста Лозова. Був учасником збірної команди ЛФ ХАДФК з волейболу, футболу настільного тенісу, шахів.

Джерело: Лозівська міська територіальна громада