![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd6c3053e.jpeg)
Привітати служителів закону завітала керуюча справами виконавчого комітету Лозівської міської ради Тетяна Запорожець. Від імені Лозівського міського голови Сергія Зеленського побажала кар’єрних і особистих успіхів, удачі у справах і добробуту. А також скорішої Перемоги і мирного неба.
До привітань приєдналися заступник голови Лозівської військової адміністрації Юлія Іваненко, голова районної ради Вадим Гоч. Зі словами привітання до колективу звернувся голова Лозівського міськрайонного суду Олександр Ткаченко.
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd6c841b8.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd6d4767d.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd6e13f1f.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd6f0dad4.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd6fcae90.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd708312c.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd7134b7c.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd71eb6e2.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd72a45b2.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd735d4f1.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd74314e5.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd7549aff.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd761c5ca.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd76e475f.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd77a2a0c.jpeg)
![](https://sigmatv.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/z-nagodi-dnya-yurista-pracivnikiv-lozivskogo-miskrajonnogo-sudu-vidznachili-gramotami-ta-podyakami_6524fd786cf60.jpeg)