Лозівська громада долучилася до розгляду питань виконання заходів Національного плану захисту об’єктів критичної інфраструктури

Організувала робочу нараду в онлайн-форматі Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України. Очолив захід заступник директора департаменту захисту критичної інфраструктури Держспецзв’язку Рустам Агакарян.

Кабінет Міністрів затвердив Національний план захисту та забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури. Згідно з цим документом у кожній області впроваджуватимуть заходи, які сприятимуть безперебійній роботі об’єктів критичної інфраструктури, забезпечать захист від загроз та безперебійне надання життєво важливих послуг населенню. План розрахований на три роки.

 «Затверджений Кабінетом Міністрів Національний план – це дорожня карта, відповідно до якої відбувається планування в галузі захисту критичної інфраструктури. У документі зазначені конкретні заходи для захисту об’єктів», – наголосив Рустам Агакарян.

Планом передбачені розробка заходів захисту щодо різних видів загроз (національного, секторального та об’єктового рівнів), визначення відповідальних осіб за організацію захисту об’єктів критичної інфраструктури, проведення командно-штабних навчань, формування та ведення реєстру об’єктів критичної інфраструктури.

Участь у нараді від Лозівської громади  взяли заступник Лозівського міського голови Денис Петренко та керівники підприємств критичної інфраструктури. Серед основного – слухали питання про розроблення та  затвердження Паспортів безпеки на об’єкти критичної інфраструктури.  

 

 

 

 

Джерело: Лозівська міська територіальна громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *