Вручили обладнання перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков та голова Лозівської районної ради Вадим Гоч.
Придбали квадрокоптер та РЕБ за рахунок коштів міжбюджетного трансферту направленого з бюджету Лозівської тергромади на виконання заходів «Комплексної районної Програми територіальної оборони Лозівського району та інших військових підрозділів Збройних Сил України на 2021-2026 роки».
- Допомога Збройним Силам України – це один з пріоритетних напрямків діяльності керівництва Лозівської тергромади, на чолі з Сергієм Зеленським, а також депутатів Лозівської міської і районної рад, – відзначив Олександр Жидков. – Не дивлячись на труднощі з наповненням бюджету, ми й надалі допомагатимемо нашим захисникам боронити державу й наближати Перемогу.
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/9f3200b0af21416fb8c3af823b47cc18.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/b248f2da388b6fb6d282bfe6449f73e3.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/5edcda6069f83e56266296dc5e814a88.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/4ca22285a16719fdeb780d7b4240b5ad.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/bb898992a5b2b69e926ff894c698a447.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/903ecf9f3d85478214c8598e7a47c877.jpg)