Харків’янин встановив рекорд на чемпіонаті світу з параплавання

Харків'янин встановив рекорд на чемпіонаті світу з параплавання
Харків’яни виграли дві медалі в останній день змагань Чемпіонату світу з паралімпійського плавання, який проходив з 31 липня по 6 серпня в Манчестері (Велика Британія).

Як повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, Михайло Сербін (клас S11) виграв «золото» на дистанції 100 на спині та встановив світовий рекорд з показником часу 1 хв. 06,01 сек., а Роман Бондаренко (клас S2) став бронзовим призером на дистанції 50 м на спині.

Загалом Україна завершила чемпіонат світу на третій сходинці загальнокомандного заліку. Спортсмени збірної вибороли найбільшу кількість нагород – 49, а також встановили сім світових рекордів.

Нагадаємо, що в 11-му чемпіонаті світу з параплавання взяли участь 538 спортсменів з 67 країн. Україну на спортивному форумі представляли 42 спортсмени: 22 – з ураженнями опорно-рухового апарату, 18 – з порушеннями зору та два – з порушеннями розумового та фізичного розвитку.

Джерело: Харківська міська рада