Через загрозу ракетної атаки в Україні почалися екстрені відключення світла

У Києві, Київській та Дніпропетровській областях застосовуються екстрені відключення електропостачання. Про це повідомляє ДТЕК у Telegram.

“Через загрозу ракетної атаки у Києві, Київській та Дніпропетровській областях застосовуються екстрені відключення світла”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це вимушений превентивний крок, який дозволить уникнути значних пошкоджень енергетичної інфраструктури, якщо ворожі ракети досягнуть цілі.

“Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги та віримо в ППО”, – додали в ДТЕК.

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул додав, що енергетики проводять превентивні відключення електроенергії у деяких районах міста.

“Критична інфраструктура, у тому числі лікарні, вода, тепло, газ, каналізація, вишки мобільного зв’язку – переходять на генератори. Працюють усі 110 “Пунктів незламності”, – розповів Вілкул.

Також у Черкаській області застосовані стабілізаційні відключення електроенергії. Про це повідомив голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець у Telegram.

“У зв’язку із загрозою нових ворожих атак, на Черкащині застосовані стабілізаційні відключення електроенергії”, – повідомив Табурець. Зокрема, енергетики тримають ситуацію під контролем і вживають заходів задля убезпечення енергосистеми.


302