Глава Нацполіції Ігор Клименко тимчасово очолив МВС

Міністерство внутрішніх справ очолить глава Нацполіції Ігор Клименко

Уряд призначив голову Нацполіції Ігоря Клименка заступником міністра внутрішніх справ і поклав на нього виконання обов’язків міністра внутрішніх справ. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він повідомив, що після обговорення з парламентом буде подання на призначення нового керівника відомства. Поки що уряд призначив 50-річного Ігоря Клименка заступником міністра внутрішніх справ і поклав на нього виконання обов’язків міністра внутрішніх справ.

«Міністерство внутрішніх справ – одна з ключових ланок безпеки нашої країни, а тому задіяні необхідні протоколи, щоб зберегти керованість усіма процесами», – заявив Шмигаль.

Нагадаємо, вранці 18 січня на території дитячого садка, поруч із житловим будинком, у Броварах на Київщині впав вертоліт.

У авіакатастрофі в Броварах загинуло керівництво Міністерства внутрішніх справ, зокрема міністр Денис Монастирський, перший заступник Євгеній Єнін та державний секретар міністерства Юрій Лубкович.

Хто такий Ігор Клименко

Ігор Клименко народився у Києві, закінчив Харківський військовий університет, Одеський університет, магістратуру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

З 2011 перебував на посадах заступника, начальника управління інспекції з особового складу ДКЗ МВС України. З грудня 2011 по березень 2014 – начальник управління професійної підготовки та освіти ДКЗ МВС України.

З 2015 до 2017 року очолював департамент кадрового забезпечення З березня 2018 став заступником голови Національної поліції України. З 25 вересня 2019 року – очолив Нацполіцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter