Правляча коаліція Німеччини погодила поставку важких озброєнь в Україну

Німецька коаліція підтримала поставки важкого озброєння Україні

Правляча коаліція в Німеччині погодила поставки важких озброєння для України. Про це повідомив в Twitter депутат Бундестагу від Вільної демократичної партії (ВДП) і учасник парламентської групи з оборонної політики Маркус Фабер.

«Дорогі друзі, Німеччина тепер буде швидко поставляти в Україну важку техніку. Я радий, що ми з ВДП і наші партнери по коаліції змогли домовитися про це», – написав він у середу, 13 квітня.

Він наголосив, що чув лише позитивні заяви від усіх задіяних міністерств та коаліційних партнерів щодо постачання важкого озброєння Україні.

«Звичайно, це ще належить вирішити та реалізувати. Але там, де є така єдина воля, завжди є вихід», – наголосив Фабер, вочевидь маючи на увазі, що рішення про поставку озброєння ще повинне бути узаконене німецькими парламентарями.

За його словами, логістично і з погляду часу це буде непросте завдання, «але ми нарешті починаємо».

«Українцям потрібна наша матеріальна допомога, щоб захистити свою республіку від сусідньої диктатури. Як і багато інших демократій у всьому світі, ми надаємо їм її», – зауважив німецький депутат, пише «Європейська правда».

Раніше повідомлялося, що німецький оборонний концерн готовий поставити Україні до 50 танків і 60 БМП.

А міністр закордонних справ Анналена Бербок заявила, що у Європи немає більше часу для відмовок, і Києву необхідно поставити важке озброєння.

Своєю чергою, найбільша політична сила країни – Соціал-демократична партія – стримано оцінювала можливість таких поставок

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter