Київські митники арештували 20 тонн російських кедрових горіхів на 50 млн грн

Отримувачем горіхів була одеська компанія

Київська митниця виявила та заарештувала рекордну партію кедрових горіхів з російським маркуванням. Митники вилучили 20 тонн екзотичних горіхів вартістю приблизно 50 млн грн.

Про це повідомили у вівторок, 4 квітня, у прес-службі Київської митниці. Товар намагалися провезти як турецький, проте митники виявили його російське походження.

«З наданих до митного оформлення документів виходило, що ядро горіха має турецьке походження. Виробник та експортер – турецька компанія. Однак під час митного огляду на деяких упаковках горіхів митники виявили залишки видалених маркувальних етикеток, а на окремих упаковках і непошкоджені, з даними російського виробника», – повідомили у прес-службі митниці.

За даними правоохоронців, збір кедрових горіхів здійснювали на території Росії – в районах Алтайського краю, Томської області та Бурятії. Сортування та пакування товару також відбувалося в Росії.

Через порушення митних правил правоохоронці вилучили горіхи та склали протокол за ст. 472 Митного кодексу України (недекларування товарів). На продавців російських горіхів може чекати штраф до 50 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter