Сорочинський ярмарок вперше в історії відбудеться у Львові

Цьогоріч Сорочинський ярмарок, який традиційно щороку проходив у Великих Сорочинцях на Полтавщині, вперше в історії відбудеться у Львові. Про це повідомили організатори ярмарку.

«З 24 по 27 серпня 2023 року у Львові відбудеться презентація Національного Сорочинського ярмарку, присвячена Дню Незалежності України “Схід і Захід разом”», – сказано в повідомленні.

На ярмарку будуть представлені:

  • вироби майстрів народної творчості;
  • товари українських компаній;
  • продукція крафтових виробників;
  • страви української кухні.

Також організатори пообіцяли яскраву культурно-мистецьку програму та розіграші. Ярмарок відбуватиметься з 24 до 27 серпня у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) і працюватиме з 10:00 до 19:00. Захід проходить за підтримки Львівської ОВА та Департаменту культури і туризму Полтавської ОВА.

Місцеве видання «Полтавщина» зазначає, що рішення про проведення ярмарку у Львові публічного оголосили ще у травні цього року. Організатори хотіли провести захід, але потрібно було не наражати на небезпеку учасників і відвідувачів. Організатори пояснювали, що перебування великої кількості відвідувачів на відкритій місцевості у 16, 2 га є ризикованим, адже у Великих Сорочинцях відсутні належним чином облаштовані укриття.

Востаннє у Великих Сорочинцях ярмарок проводили в серпні 2021 року. В 1999 році він отримав статус національного.