СБУ затримала бізнесмена, який за 1 млн грн хабаря хотів привласнити землю на полігоні ЗСУ

Чоловіку загрожує до восьми років за ґратами з конфіскацією майна

Служба безпеки України викрила в Миколаївській області підприємця, який намагався підкупити співробітника СБУ, аби заволодіти землею, призначеною під військовий полігон. Про це повідомила прес-служба СБУ у понеділок, 24 липня.

Як виявили правоохоронці під час слідства, стосовно підприємця вже відкрите кримінальне провадження у справі про присвоєння 400 га землі на військовому полігоні «Широкий лан».

«Бізнесмен запропонував за винагороду в 1 млн грн співробітнику СБУ вплинути на слідчого Національної поліції. Чоловік домагався зняття арешту із земельної ділянки, яку він самовільно захопив для налагодження свого аграрного бізнесу», – йдеться в повідомленні СБУ.

Чоловіка затримали на «гарячому» під час факту передачі грошей. Йому інкримінують ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання хабаря службовій особі). Наразі бізнесмен перебуває під вартою з альтернативою внесення застави у 6 млн грн. Фігуранту загрожує до восьми років за ґратами з конфіскацією майна.