Україна отримала четвертий транш допомоги від МВФ на 880 млн доларів

МВФ залучив 5,4 млрд доларів із передбачений 15,6 млрд доларів для України

Міжнародний валютний фонд передав Україні черговий транш фінансової допомоги в межах довготривалої програми підтримки. Транш на 880 млн доларів став третім від моменту запуску ініціативи, повідомили у вівторок, 26 березня, у прес-службі міністерства фінансів України.

«Україна отримала четвертий транш фінансування на суму близько 880 млн доларів США від МВФ в рамках програми Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF). Таким чином, Україна залучила вже близько 5,4 млрд доларів США з передбачених програмою 15,6 млрд доларів США», – повідомили у прес-службі міністерства.

Мінфін пояснив, що виділені гроші мають на меті покрити пріоритетні бюджетні витрати та підтримувати фінансову стабільність України. Транш, покликаний підтримати бюджет країни, став першим у 2024 році.

Нагадаємо, 14 грудня 2023 року МВФ переказав Україні третій транш у 900 млн доларів. Кошти виділили після другого успішного перегляду програми EFF. У прес-службі Мінфіну додали, що 21 березня 2024 року Виконавча рада МВФ завершила третій перегляд програми EFF.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *