В Україні зміняться тарифи на доставку газу – подробиці

В Україні зміняться тарифи на доставку газу – подробиці
У той час як з 1 травня українці почнуть платити за газ за новими річними тарифами, Кабмін планує змінити ціну і на доставку газу. Депутати хочуть ввести мораторій на попередні рішення про доставку газу, що призведе до зниження тарифу для деяких громадян.

Про це повідомляє Today.ua.

З 1 лютого вартість доставки в регіонах України відрізняється. Максимальний тариф становить 1,79 гривень за кубометр при вартості газу 6,99 грн за кубометр.

Найдешевше на сьогоднішній день за доставку газу платять клієнти ПАТ “Гадячгаз” (1,66 грн за кубометр), а найдорожча доставка газу в ТОВ “Газовик” (1,79 за кубометр).

Зараз уряд працює над тим, щоб вартість транспортування блакитного палива була єдиною для всіх споживачів по всій Україні. Це дозволить знизити вартість доставки газу для більшості людей.

Зараз вартість доставки у великих містах нижче, ніж в невеликих селах. Також тариф на розподіл газу залежить від обсягів споживання. Чим більше споживання газу і чим менша довжина мереж, тим менше тариф на доставку, і відповідно навпаки.


0