Наталія Сумська розповіла, чому не спілкується зі своєю сестрою Ольгою

Наталія Сумська розповіла, чому не спілкується зі своєю сестрою Ольгою
Народна артистка України, відома акторка Наталія Сумська відповіла, чому не спілкується із зірковою сестрою Ольгою.

Так, у відомих родичок доволі напружені стосунки і зустрічаються вони доволі рідко, на сімейних святах. У програмі “Зірковий шлях” знаменитість поділилася, що так склалося через низку причин, серед яких стиль життя та політика.

“Дорослі люди, довкола нас відбувається багато непересічних подій, які впливають на нас. Ми в одній галузі працюємо, у нас є певні пріоритети і стиль життя. Вочевидь, він різний, цей стиль життя. Не без того (політики – Ред.), безумовно. І ці позиціонування себе у суспільстві, як, і таке інше… Я не можу вказувати людям, як їм жити. Я обираю так, хтось обирає інакше”, – відповіла Сумська.

Акторка додала, що сестри не телефонують одна одній: “Все життя Олі ми бачимо у Facebook. Там немає проблем, майже кожен крок відбивається на публіці. Тут немає проблеми побачити, що вона робить чи не кожної хвилини”. Дружина Анатолія Хостікоєва зізналася, що має інший погляд на таку публічність молодшої сестри, але ніколи їй цього не скаже, оскільки вони “дорослі жінки”.

Також Наталія не спілкується зі своєю племінницею Антоніною Паперною, яка живе в Росії, зазначивши, що це “вже інша країна та інша сім’я”.


0