Шахраї викрадають номери телефонів українців і набирають на них кредити: стало відомо про нову злочинну схему – Новини Лозової – ТРК Сігма

Шахраї викрадають номери телефонів українців і набирають на них кредити: стало відомо про нову злочинну схему

Шахраї вкрали номер телефону у львів’янки Ірини Ілик та набрали на її ім’я онлайн-кредитів на загальну суму понад 30 тисяч гривень. Сповіщення про те, що на неї оформили кредити, жінка стала отримувати в додатку “Дія”.

Про це йдеться у сюжеті програми “Спецкор” на каналі 2+2.

Зазначається, що зловмисники діють за налагодженою схемою: дізнаються номер телефону жертви та через нього отримують доступ до фінансових даних. Спочатку вони набирають його з різних номерів, після чого скаржаться оператору, що нібито втратили sim-карту, а для її відновлення називають три телефонні номери, з яких самі ж й дзвонили.

“З кожним роком шахраї стають винахідливішими. І якщо якась їхня схема вже не діє, то дуже швидко вони придумують нову. У кіберполіції кажуть, що тільки минулого року отримали близько сорока звернень від громадян, які постраждали від таких злодіїв”, – йдеться у сюжеті.

На цей час в кіберполіції не розголошують, які саме дані шахраї передають від імені жертв, щоб отримати таким чином кредити.


233