Закриття повітряного простору над Україну: у міністерстві інфраструктури таку заяву назвали фейковою

Небо над Україною залишається відкритим, держава працює над попередженням ризиків для авіаперевізників.

Про це заявили на офіційній ФБ-сторінці міністерства інфраструктури України.

“Інформація про закриття повітряного простору України не відповідає дійсності. Закриття авіапростору є суверенним правом України, відповідне рішення не приймалося”, – йдеться у заяві.

Сьогодні у мінінфраструктури відбулася робоча нарада за участі керівництва Офісу Президента України, Державної авіаційної служби України, ДП “Украерорух”, ДП МА “Бориспіль” та українських авіакомпаній щодо ситуації на ринку авіаперевезень. Було напрацьовано рішення для запобігання подальшому загостренню ситуації.

Як запевняють у відомстві, більшість авіакомпаній продовжують операційну діяльність без жодних обмежень. Зокрема, наразі 29 іноземних авіакомпаній виконують польоти з 34 країн світу.

“У деяких перевізників виникають складнощі пов’язані із коливаннями на ринках страхування. Зі свого боку держава готова підтримати авіаперевізників і планує надати додаткові фінансові гарантії для підтримки авіаринку. Наразі проводяться консультації з міжнародними партнерами та готуються відповідні рішення уряду”, – йдеться у дописі.

Раніше повідомлялося, що з понеділка, 14 лютого, з 16.00 може бути призупинений повітряний рух в Україні.


184