Вночі ніхто не нападає, нічого ж не видно: як українці очікували на анонсоване в ЗМІ “вторгнення” Росії

Українці з гумором відреагували на анонсоване “вторгнення” Росії. Раніше низка британських ЗМІ повідомила, що воно нібито відбудеться 16 лютого о третій годині ночі за київським часом.

Деякі видання навіть запустили трансляцію з Києва, але на момент публікації новини жодних повідомлень ані від Держприкордонслужби, ані від Міноборони, ані від інших силових відомств не бул, пише Обозрєватель.

Зі свого боку журналіст Юрій Бутусов оприлюднив свіжі дані аналізу з супутників, за якими ознак небезпечних для України дій біля кордону не було зафіксовано.

“Жодних ознак небезпечних для України дій поблизу кордонів не зафіксовано”, – написав журналіст, уточнивши, що обстановка все ж таки залишається напруженою.

За словами Бутусова, відзначено пересування у деяких таборах трьох російських батальйонних тактичних груп, але їхня динаміка стане відома протягом дня 16 лютого.

Агентство Reuters на своєму YouTube-каналі запустило трансляцію з Києва з видом на Майдан Незалежності. Вона почалася дев’ять годин тому і станом на 3:20 ще тривала. З нею стався цікавий курйоз – у якийсь момент на тлі трансляції почав звучати гімн СРСР.

Деякі інші YouTube-канали, які вели ретрансляцію, потролили анонс “нападу”. Зокрема, In time Ukraine назвав свій ефір “Чекаючи чогось”.

Самі ж українці у соцмережах також з гумором поставилися до публікації у ЗМІ:

“Якщо живемо до 3 ночі, то час і в твіттер зайти вперше за багато місяців”

“Якщо мої поїзди на море цього року накриється через вторгнення, то Путлєру п**да”

“Нам не страшно, ми на Червону площу відправляли Аліну Паш у світшоті Kyiv, це була атака та сильне послання”

“Та хто о першій годині ночі нападає, не видно ж нічого”


360