В ОПЗЖ назвали призупинення діяльності «політичною розправою», а депутатів закликали продовжувати роботу

Партія “Опозиційна платформа – За життя” називає незаконним рішення Ради національної безпеки України щодо призупинення діяльності ОПЗЖ та ще низки партій.

Про це йдеться у заяві партії ОПЗЖ на офіційному сайті.

РНБО призупинила діяльність партій “Опозиційна платформа – За життя”, “Партія Шарія”, “Наші”, “Опозиційний блок”, “Ліва опозиція”, “Союз лівих сил”, “Держава”, “Прогресивна соціалістична партія України”, “Соціалістична партія України”, партія “Соціалісти”, “Блок Володимира Сальдо”.

Радбез аргументував це їхніми зв’язками з Росією, на час війни РФ проти України ці партії не зможуть продовжувати свою діяльність.

В ОПЗЖ заявили, що рішення РНБО “не має жодних законних підстав”, а всі звинувачення на адресу партії “вигадані владою з метою виправдати свої неадекватні дії”.

“Єдине пояснення такого кроку влади – незаконне політичне рейдерство та несумлінна політична боротьба зі своїм головним опонентом. Замість політичного діалогу, пошуку компромісу та шляхів об’єднання країни влада зробила ставку на рейдерство, залякування, репресії та розправу над своїми опонентами. Міркування політичної кон’юнктури для партії влади виявилися вищими за інтереси української держави та права мільйонів українських виборців, які віддали голос на підтримку нашої політичної сили на парламентських та місцевих виборах”, – йдеться у повідомленні.


540