У західній розвідці пишуть, що в Україні щодня гинуть або дістають поранення близько тисячі окупантів

Розвідки західних країн оцінюють, що в Україні щодня близько 1000 російських військових гинуть та дістають поранення.

Про це повідомляє УП з посиланням на американське видання The Washington Post, які вказують на неназваних представників розвідувальних відомств країн Заходу.

Західна розвідка оцінює, що загалом кількість загиблих і поранених російських солдат на війні в Україні сягає до однієї тисячі щодоби. Водночас, українські розвідувальники наполягають, що кількість втрат росіян ще більша.

За словами колишнього військового морської піхоти США і аналітика Інституту досліджень закордонної політики Роба Лі, Росія застосувала левову частку своїх найбільш боєздатних підрозділів у війні проти України. І, за його словами, найбільша частина втрат припала на них, а не на додаткові резерви, яких ще не виводили на поле бою.

За його словами, близько третини всіх сил, які планували застосувати для захоплення України, зараз виведені зі строю через втрати.

“Це величезні втрати, і їх важко швидко поповнити резервами. Росія може залучити нових призовників чи мобілізувати резервістів, але це знизить загальну боєздатність військ. А це Росії непотрібно”, – йдеться у повідомленні Роба Лі.


217