«Наш ангел уже на небесах»: 4-річного Сашка, якого розшукувала вся Україна, знайшли мертвим

Чотирирічного хлопчика Сашка, який зник після втечі з рідними з міста в облозі у районі Вишгороду, знайшли мертвим.

Про це в Instagram повідомила мати хлопчика Ганна Яхно.

“Сьогодні ми знайшли тіло Сашка. Вдячна кожному, хто вірив, хто допомагав у пошуках. Вдячна кожному за ваші молитви та віру, підтримку. Завдяки вам мій синочок зустрівся зі мною. Сашенька, наш маленький ангел уже на небесах. Сьогодні його душа знайшла спокій”, – написала мати.

Пошуки 4-річного хлопчика Сашка Зданович-Яхно, який 10 березня разом із бабусею переплавлявся на човні із села Сухолуччя Вишгородського району, тривали досі.

Перед початком війни Сашко перебував у бабусі у Сухолуччі. Російські війська почали йти на Київ якраз із північного боку – Вишгородського району. Через запеклі бої та підірвані мости евакуація сім’ї Ганни була неможлива. Вони змогли протриматися понад два тижні.

Але 10 березня, коли на території села з’явилася величезна кількість важкої техніки росіян, сусіди запропонували перебратися на протилежний берег Київського водосховища на двох моторках. 15 людей хотіли переправитися до села Ровжі.

“Зв’язок із другим човном, де перебували мої рідні, обірвався. Ми шукали всю ніч, сповістили всі можливі служби. Наступного дня, 11.03, місцевими жителями було виявлено човен у селі Толокунь, поряд два тіла – моєї свекрухи та ще однієї жінки. Саша був у рятувальному жилеті” , – розповідала раніше Ганна.


792