У Херсоні ЗСУ знищили комплекс колаборанта Сальдо, де жили окупанти

Сьогодні вдень, 3 вересня, в окупованому Херсоні пролунали кілька дуже потужних вибухів. Місцеві жителі повідомили, що ЗСУ знищили комплекс відпочинку, де жили окупанти і колаборанти. Він належить зраднику Володимиру Сальдо, якого росіяни призначили “головою” Херсонської області.

Про це радник голови МВС Антон Геращенко повідомляє у Телеграмі, а також повідомляє місцеве видання “Мост”.

Як зазначає видання, ЗСУ поцілили у відпочинковий комплекс “Затерянный мир”, що належить колаборанту Сальдо, який той раніше віддав під житло для окупантів.

Згідно з даними видання, в закладі тривалий час жили окупанти і колаборанти. Також відомо, що нещодавно звідти виїхало чимало російських загарбників.

При цьому, “Мост” зазначає, що наразі невідомо, чи була це ротація і чи заселилася в “Затерянный мир” нова партія окупантів.

Водночас, в місцевих пабліках херсонці пишуть, що після вибухів у значній частині міста зник мобільний зв’язок від окупантів, і що виникли перебої в роботі підконтрольного росіянам інтернет-провайдера “СкайНет”.

Також Антон Геращенко повідомляє про вибухи в районі залізничного Антонівського моста і про те, що там горить ППО окупантів.


268